Paieška

„Kauno tiltams“ - 65-eri

 
Publikuota: 2014-09-08

 

Didžiausia Baltijos šalyse transporto infrastruktūros statybos bendrovė „Kauno tiltai“ liepos 26 d. minėjo savo 65-erių metų veiklos jubiliejų. Kauno S.Dariaus ir S.Girėno areodrome bendrovė kartu su savo esamais ir buvusiais darbuotojais, verslo partneriais pasidžiaugė ilgamete veikla. 
Šventėje buvo prisiminta bendrovės istorija nuo 1949-ųjų metų. Specialiai sumontuotame video filmuke buvo paminėti svarbiausi bendrovės statybos objektai ir juos statę žmonės. Video filmuko fone skambėjo kelininkų himnu tapusi daina – „Pilki keleliai dulka“. 
 
Bendrovės pasveikinti susirinko garbūs svečiai: Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Skirmantas Skrinskas, Lietuvos kelininkų asociacijos „Lietuvos keliai“ Tarybos pirmininkas Rimvydas Gradauskas, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir kt.  
 DSC 1275
 
Beveik pusšimtis „Kauno tiltų“ darbuotojų buvo apdovanoti garbingais apdovanojimais už ilgametį nuoširdų darbą ir asmeninį indėlį į Lietuvos kelių infrastruktūros kūrimą. Aukščiausius valstybinius įvertinimus – Kelininko garbės ženklus - iš Susisiekimo ministro rankų gavo du bendrovės darbuotojai. Lietuvos kelininkų asociacijos Tarybos pirmininkas „Kauno tiltų“ darbuotojus apdovanojo Auksiniais ir Sidabriniais kelininkių ženklais. Be to, kelininkų asociacija bendrovę „Kauno tiltai“ apdovanojo Aukso vainiku. Šis apdovanojimas yra skiriamas ypatingai Lietuvos kelių plėtrai nusipelniusioms bendrovės. Kauno miesto meras įteikė Kauno miesto burmistro Jono Vileišio pasidabruotus ir žalvarinius medalius nusipelniusiems Kauno miestui bendrovės darbuotojams. Savo ilgamečius darbuotojus apdovanojo ir „Kauno tiltų“ generalinis direktorius.
 
Po šventės iškilmių atvykę svečiai ir bendrovės darbuotojai mėgavosi įvairiomis pramogomis, klausėsi populiarių Lietuvoje atlikėjų koncerto. 
 DSC 0260
 
smart foreash