Paieška

Pasirašytos sutartys Berlyne, tarptautinėje parodoje "InnoTrans 2014 "

 
Publikuota: 2014-09-24

 

Rugsėjo 23-26 dienomis vykusioje parodoje InnoTrans 2014 Berlyne geležinkelių paslaugų įmonių asociacijos "Gelpa" narė UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas pristatė savo naują gaminį - kontaktinio tinklo remonto ir diagnostikos dreziną KTD. Drezina pagaminta bendradarbiaujant su Italijos įmone SVI S.p.A. Parodos metu UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas generalinis direktorius Valentas Stadalnykas su šios italų bendrovės generaliniu direktoriumi Mauro Vannoni pasirašė geležinkelio autodrezinos AGRc-1200, skirtos 1520 mm ir 1435 mm vėžių geležinkelio kelių apžiūrai ir remontui gamybos sutartį. Tai bus jau trečioji tokio tipo autodrezina pagaminta bendradarbiaujant su SVI S.p.A. Sutarties pasirašymo metu dalyvavo ne tik įmonių atstovai, bet ir Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Stasys Dailydka, generalinio direktoriaus pavaduotojas – Geležinkelių infrastruktūros direkcijos direktorius Albinas Ragauskis bei kiti darbuotojai, taip pat UAB „TMHB“ generalinis direktorius Sergejus Grečukas.
 
Be to, parodoje susitikimo su ilgamete partnere Čekijos Respublikos geležinkelių technikos gamintoja CZ LOKO, a.s. metu buvo pasirašyta garantinių gedimų šalinimo sutartis, pagal kurią UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas vykdys lokomotyvų TEM TMH garantinių gedimų šalinimo darbus.
Susitikime su Lenkijos geležinkelių rūmais dalyvavo LR Susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas, AB "Lietuvos geležinkeliai" generalinis direktorius Stasys Dailydka bei asociacijos "Gelpa" atstovai. Diskutuota dėl galimybių glaudinti Lietuvos ir Lenkijos geležinkelių asociacijų tarpusavio santykius, didinti bendradarbiavimo galimybes. Sutarta dėl asociacijos "Gelpa" ir Lenkijos geležinkelių rūmų narių bendro susitikimo organizavimo Vilniuje.
 
 
Šaltinis: UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas ir geležinkelių paslaugų įmonių asociacija "Gelpa"
 
smart foreash