Paieška

Apskritojo stalo diskusija: VGTU ir socialiniai partneriai

 
Publikuota: 2014-11-25

 

Šių metų lapkričio 14 d. VGTU Senato posėdžių salėje vyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakulteto atstovų ir socialinių partnerių susitikimas. Susitikime dalyvavo šių organizacijų atstovai: Lietuvos inovacijų centro, Easting Express, Synergy Finance, Ainava, Begasta, Valstybinės darbo inspekcijos, Vilpra, Lietuvos valia, Lietuvos geležinkeliai, Vienas pasaulis, 63 Group, Gelpa, Elgaja, Saulėtekio slėnis.
 
Susitikimo metu buvo trumpai pristatyta Verslo vadybos fakulteto veikla bei artimiausi planai. Pasidžiaugta tendencija, kad dėstytojai vis daugiau bendradarbiauja su verslo atstovais. Rengiamos praktinės užduotys studentams, kur sudaroma galimybė spręsti aktualias ir realias problemas. Verslo atstovai tai pat yra kviečiami skaityti paskaitas ar dalyvauti paskaitų metu diskusijose. Verslo vadybos fakultetas bendradarbiauja su socialiniais partneriais ir organizuojat praktikas. Bakalauro studijų metu studentai atlieka pažintinę ir gamybinę praktikas. Magistrantūros studijų metu studentai atlieka mokslinę arba profesinę praktiką. Susitikimo metu plačiau buvo pasidalinta vienu iš atliktų sėkmingų mokslinių praktikų pavyzdžiu. Savo įspūdžiais pasidalino studentas ir įmonės AB Lietuvos paštas, kurioje buvo atlikta praktika, atstovas. Atsiliepimai buvo patys geriausi. Pagrindinis pastebėjimas buvo, kad praktikų trukmė (1 mėn.) yra per trumpa ir ateityje ją reiktų ilginti. Partneriai giria Verslo vadybos fakulteto praktiką atliekančius studentus ir labai dažnai pasiūlo pasilikti dirbti.
 
Susitikimo pabaigoje socialiniai partneriai ir Verslo vadybos fakulteto atstovai pasidalino įžvalgomis, kaip galima būtų bendradarbiauti ateityje.
Daugiau informacijos rasite čia.
 
 
Šaltinis: VGTU VVF
 
smart foreash