Paieška

Geležinkelių paslaugų įmonių asociacija „Gelpa“: pažymėti penkiolikti veiklos metai

 
Publikuota: 2015-06-02

 

Šių metų birželio 1 d. pažymėta geležinkelių paslaugų įmonių asociacijos “Gelpa” 15-kos metų sukaktis. Simboliška, jog renginys prasidėjo Vilniuje, UAB “Vitras-S” patalpose – įmonėje, kuri yra viena iš keturių asociacijos “Gelpa” steigėjų.
 
Per penkiolika veiklos metų asociacijos “Gelpa” narių skaičius išaugo penkis kartus ir šiuo metu yra didžiausia asociacija Lietuvoje pagal darbuotojų skaičių. Šiandien „Gelpa“ vienija 20 įmonių, teikiančių geležinkelio transporto ir jo plėtros, modernizavimo, statybos, aptarnavimo, viešinimo ir kitas paslaugas. Asociacijos narėmis yra tokios įmonės kaip AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB „Geležinkelio tiesimo centras“, AB „Kauno tiltai“, UAB „Mitnija“, UAB „Perdanga“, UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“, UAB „Voestalpine VAE Legetecha“, UAB „Swetrak“, UAB „TMHB“, UAB „Vestaka“, „Plungės Jonis“ ir kt.
 
„Pasaulyje jau seniai įrodyta, jog konkurencija gali būti naudinga tik iki tam tikros ribos. Už tos ribos prasideda bendradarbiavimas - taigi, veikdami kartu, pasieksime daugiau. To mums visiems asociacijos „Gelpa“ 15-kos metų sukakties proga ir linkiu“, - savo veiklos ataskaitoje mini geležinkelių paslaugų įmonių asociacijos „Gelpa“ prezidentas ir UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ generalinis direktorius Valentas Stadalnykas.
 
Asociacijos administracija ir valdyba ypatingai skatina įmonių – narių tarpusavio bendradarbiavimą, taip pat ryšių su analogiškomis organizacjomis Lietuvoje ir užsienyje kūrimą ir plėtojimą. Ypatingą dėmesį ketinama skirti bendrdarbiavimui su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „LINPRA“, kurios vykdantysis direktorius Gintaras Vilda renginio dalyvius supažindino su profesinio mokymo naujienomis, įvardijo galimybes kaip pasinaudoti LR Švietimo ir Mokslo Ministerijos bei LR Ūkio Ministerijos priemonėmis darbuotojų ugdymui.
 
Aktualius asociacijos „Gelpa“ nariams pranešimus renginyje skaitė AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Stasys Dailydka bei plėtros departamento direktorius Virgilijus Jastremskas, taip pat LPK vykdomosios direkcijos generalinis direktorius Gediminas Rainys bei UAB „Vestaka“ direktorė Donata Panavienė.
Renginio šeimininkai – UAB “Vitras-S” valdybos pirmininkas Tomas Petraitis ir direktorius Michail Lipkin, pažymint asociacijos “Gelpa” veiklos 15-kos metų jubiliejų, iškilmingai įteikė „Gelpos“ prezidentui vėliavą, o susirinkusius renginio dalyvius vaišino ant Meduvio ežero kranto įskūrusiame „Jazz hotel“.
 
smart foreash