Paieška

Naujai prisijungusios "Gelpa" narės - EUROVIA CS, a.s.fil. Lietuvoje ir UAB "BM Rail"

 
Publikuota: 2016-02-05

Per pastaruosius keturis metus geležinkelių paslaugų įmonių asociacijos "Gelpa" narių skaičius augo net keturiasdešimčia procentų ir šiandien ji vienija 22 įmones. Naujausios "Gelpos" narės - EUROVIA CS, a.s. fil. Lietuvoje ir UAB "BM Rail".

 
EUROVIA CS, a.s. skaičiuoja daugiau kaip 60 veiklos metų. Iki  2006 metų veikė kaip Čekijos Kelių ir Geležinkelių statybos kompanija, kai minėtais metais ją įsigijo prancūzų koncernas EUROVIA, veikiantis aštuoniolikoje pasaulio šalių. Kompanija lyderiauja kelių inžinerijos srityje, vykdo rangos darbus. Kompanijos tikslas – grįsti darbus ilgamete patirtimi, naudojant kokybiškas technologijas, taip pat pasitelkiant aukšto veiklos efektyvumo regionines įmones ir filialus. EUROVIA CS, a.s. kompanijoje Čekijoje šiuo metu dirba apie 3000 darbuotojų. Įmonės filiale Lietuvoje – 6.
 
UAB „BM Rail“ veiklos pobūdis yra variklinių transporto priemonių remontas, priežiūra, atsarginių dalių pardavimas. Savo veiklą įmonė Lietuvoje pradėjo 2008 metais. Iki šios dienos sukaupė vertingą patirtį, užsitarnavo ir savo partnerių, ir klientų pasitikėjimą. Šiuo metu dirba su skirtingų šalių įmonėmis, gamintojais, užsiimančiais analogiška ar panašia veikla Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Italijoje, Ukrainoje, Čekijoje, Olandijoje, Prancūzije.
 
Sveikiname naujai prisijungusias nares, tikimės naujų idėjų, veiklų ir sėkmingo tarpusavio bendradarbiavimo.
 
Asociacijos "Gelpa" administracija
 
smart foreash