Paieška

KVIEČIAME DALYVAUTI METŲ EKONOMIKOS FORUME

 
Publikuota: 2021-11-05

Lietuva jau ne kartą parodė, kad esame stipri pramoninė  valstybė, o verslas gali atlaikyti ir nemenkus globalius iššūkius: pasaulinę pandemiją, trūkinėjančias tiekimo grandines, augančias žaliavų kainas. Klausimas – kaip neprarasti konkurencingumo, kai pasaulio įmonės nestoja lėkdamos transformacijos greitkeliu?

 
Europos Sąjunga kelia ambicingus Žaliojo kurso tikslus – iki 2050 m. grynasis šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis turi būti lygus nuliui. Šis tikslas gali tapti ekonomikos varikliu, o ne stabdžiu, tačiau būtinos aiškiai apibrėžtos pramonės transformacijos gairės. Be to, atsipūsti neleidžia ir darbuotojų trūkumas bei jau pasiektas maksimalus pajėgumų panaudojimo lygis. Bet galbūt darbuotojų trūkumo ir našumo didinimo iššūkius galime spręsti investuodami į technologinį atsinaujinimą ir kompetencijas?
 
Metų ekonomikos forume „Kaip neatsilikti konkurencingumo greitkelyje: sparti transformacija ir skaitmeninimas“ dėmesys bus skiriamas verslui ir jo ateities klausimams. Dabartinių technologinių permainų eroje Europa ir jos įmonės turi dėti daug pastangų, kad įveiktų kylančius globalius ir technologinius iššūkius. Forume verslo ir politikos lyderiai ieškos atsakymų, kuo grįsti savo transformacijos kelią, jog išliktume konkurencingi rinkose, skirs dėmesį žalumo, skaitmenizavimo, konkurencingumo ir verslo lyderystės temoms.
 
LPK KVIEČIA DALYVAUTI TIEK GYVAI, TIEK NUOTOLINIU BŪDU
Gelpos nariams – speciali kaina dalyvauti forume gyvai. Dėl nuolaidos kodo susisiekite el. p. gelpaasociacija@gmail.com
 
 
smart foreash