Paieška

Blue Growth Leaders Academy startas

 
Publikuota: 2021-08-16

Klaipėdos universitetui paskelbus paraiškų priėmimo į Blue Growth Leaders Academy startą, kviečiame Klasterio narius bei partnerius aplikuoti ir pasinaudoti galimybe semtis mėlynosios ekonomikos žinių, kuriomis dalinsis tarptautiniu mastu vertinami mokslininkai bei verslo praktikai iš visos Europos.


Šiemet unikalios programos dalyvių geografija taps platesnė – virtualiose auditorijose susitiks ne vien lietuviai, bet ir dalyviai iš užsienio.
 
Pirmąjį „Blue Growth Leaders Academy“ kursą užbaigė 37 dalyviai, kurių nemažą dalį sudarė Klasterio bendruomenės atstovai. Išsamiau skaitykite ČIA.
 
Kviečiame narius bei partnerius aktyviai teikti iššūkius hakatono dalyviams, formuoti savo komandas, o taip pat ir deleguoti mentorius.
 
 
 
Komandos suformavimas ir dalyvavimas hakatone – puiki galimybė naujai įvertinti kasdienius procesus bei Jūsų organizacijai aktualius iššūkius bei ieškoti inovatyvių sprendimų, tam pasitelkiant ir išorės ekspertų įžvalgas.
 
Iššūkius galima teikti el. p. erika@kmtp.lt. Pagrindinės tematinės iššūkių kategorijos – logistika, energetika, tvari aplinka, kibernetinis saugumas.
Apie #Portathon2021 spaudoje:
 
 
 
smart foreash