Paieška

Viešoji konsultacija. Misijomis grįsta mokslo ir inovacijų programa

 
Publikuota: 2021-08-13

Vyriausybės kanceliarija kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Ekonomikos ir inovacijų ministerija kviečia teikti pasiūlymus dėl galimų misijomis grįstų mokslo ir inovacijų programų (toliau – misijų) temų.

 
Vyriausybė prašo Vyriausybės socialinių ekonominių partnerių, mokslo bendruomenės, verslo, nevyriausybinio sektoriaus atstovų, aktyvių ir besidominčių visuomenės narių teikti siūlymus dėl galimų misijų temų – šiuo metu aktualių visuomenės iššūkių. Konsultacijų rezultatai bus panaudoti sudarant galimų misijų temų sąrašą ir atrenkant tas misijų temas, kurias tikslinga kviesti mokslo ir verslo konsorciumus įgyvendinti, teikiant konkrečius projektinius pasiūlymus.
 
Misijomis grįsta mokslo ir inovacijų programa  – tai visuma veiksmų, kuriais siekiama per nustatytą laiką, pasitelkiant mokslą ir inovacijas, pasiekti plataus užmojo, įkvepiantį ir išmatuojamą tikslą, kurio įgyvendinimas turėtų teigiamą poveikį visuomenei, jos gyvenimo kokybei, visuomeniniams santykiams.
 
Informaciją, kaip dalyvauti viešojoje konsultacijoje galite rasti svetainėje „E. pilietis“.  
 
Kilus klausimams, kviečiame susisiekti su kontaktiniais asmenimis: Rasa Kulvietiene, (el. p. Rasa.Kulvietiene@smm.lt, tel. 8 647 31 966) bei Pauliumi Kamaičiu (el. p. Paulius.Kamaitis@eimin.lt, tel. 8 656 65 151). 
 
smart foreash