Paieška

LPK planuojama verslo misija į Kazachstaną

 
Publikuota: 2021-07-14

Verslo misija, vadovaudama LPK prezidento Vidmanto Janulevičiaus, yra derinama su tuo metu vyksiančia Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybine komisija ir oficialiu Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės vizitu į Kazachstaną.


Verslo misijos metu įvyks Lietuvos-Kazachstano verslo forumas.Į forumą planuojama kviesti verslininkus iš  Lietuvos ir Kazachstano įmonėms svarbių sektorių.
 
Misijos metu planuojami susitikimai su:
  • pramonės ir infrastruktūros vystymo, prekybos ir energetikos ministerijų atstovais;
  • nacionalinio holdingo, kuris vienija valstybines įmones, fondo „Samruk-Kazyna“, («Самрук-Қазына») atstovais;
  • asocijuotomis verslo struktūromis, nacionalinių Kazachstano Respublikos verslininkų rūmų „Atameken“ (Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен») atstovais;
  • valstybinių institucijų, pvz. valstybinės įmonės "KAZAKH INVEST" (АО «Национальная компания «KAZAKH INVEST») ir kt. atstovais;
  • valstybinės institucijos, atsakingos už  prekybos skatinimą “KazachTrade” atstovais.
Taip pat organizuosime įmonių B2B sesiją.
 
Detali misijos programa rengiama, atsižvelgiant į misijos dalyvių interesus ir pageidavimus ir bus pateikta artimiausiu metu.
 
Dalyvavimo verslo misijoje kaina asmeniui – 2200 EUR. Į kelionės kainą įskaičiuota: Kazachstano vizų parengimas, draudimas, skrydžiai, apgyvendinimas viešbutyje, partnerių paieška, dalyvavimas priėmime, ekskursija.
 
Susidomėjusius prašome užpildyti dalyvio anketą (nuoroda apačioje):
https://docs.google.com/forms/..

Jūsų registracijos laukiame iki š.m. liepos 30 d.
Maloniai kviečiame dalyvauti!
Misija organizuojama bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ambasada Kazachstane, Kazachstano Respublikos ambasada Lietuvoje ir kt.
 
smart foreash