Search

„Geležinkelininko“ savaitės svečiai „Sväng“

 

 

AB „Lietuvos geležinkeliai“ siekia tapti atvira ir didžiausią naudą Lietuvos visuomenei kuriančia bendrove. Atsisakydama praeities stereotipų „Geležinkelininko“ savaitės metu bendrovė atveria savo ir savo antrinių įmonių erdves. Rugpjūčio 29-ąją neeilinėje erdvėje – Vilniaus lokomotyvų remonto depe - lūpinių armonikėlių ansamblis iš Suomijos surengs koncertą „Sväng: lyriniai gangsteriai“.
 
Koncertas vyks „Geležinkelininko“, o taip pat „Akordeono muzikos savaitės“ metu ir skleis muziką netikėtoje erdvėje. „Vilniaus lokomotyvų remonto depas nėra koncertų salė, bet ši erdvė tiesiog užburia, ji turi kažkokios galios. Jau ne vienerius metus Vilniuje ieškojau tokios vietos, kurioje galėtume sukurti kažką originalaus. Labai laukiu „Sväng“ pasirodymo: ir todėl, kad šis kvartetas yra neįtikėtinas, ir dėl to, kad tai, ką jie groja, skambės būtent ten – lokomotyvų depe“, – kalbėjo festivalio „Akordeono muzikos savaitė“ meno vadovas Martynas Levickis.
 
„Suomiai „Sväng“ turi puikų humoro jausmą ir leidžia pajusti didžiulį malonumą, skleisdami neįprastus garsus nepakankamai įvertintu instrumentu – armonikėle, kurios pavadinimas netgi vargiai atspindi didįjį bosinį instumentą ir tuos chromatinius modelius, kuriuos jie sukūrė. Ko gero, tai yra geriausias pasaulyje burnų ansamblis“, – taip apie „Sväng“ rašė „London Evening Standard“.
 
Vilniaus lokomotyvų remonto suomių koncertas „Sväng: lyriniai gangsteriai“ vyks rugpjūčio 29 dieną, 20 val. Bilietus platina „Tiketa“.
 
Daugiau informacijos – akordeonosavaite.lt 
 
 
 
smart foreash